Dresuar Modelleri

Tek bir sonuç gösteriliyor

EN GÜZEL DRESUAR MODELLERİ ve EN UCUZ FİYATLARI MAĞAZAMIZDA BULABİLİRSİNİZ

Dresuarlar çok uzun zamandır global olarak kullanılan, dar ve uzun yüzeye sahip mobilyalardır. Ev antre – hol , salon ve yatak odası denildiğinde ilk akla gelen mobilyalardandır. Genellikle iki ya da üç çekmeceleri bulunur. Antre dresuarlar genellikle evden çıkarken unutulmaması gereken eşyaların üzerine bırakılarak raf kısmı daha öne çıkan modellerdir. Diğer odalarda bulunan dresuarlar daha çok çekmecelerin kullanıldığı dekoratif dresuarlar olur. Ev telefonlarının yaygın kullanıldığı zamanlarda aynalı telefonluk olarak ta evlerimizi süslüyorlardı.Sıklıkla dresuar üzerine ayna koyularak kullanımına rastlarız. Özetlemek gerekirse dresuar modelleri , dekoratif çekmeceleri olan sehpa türleri diyebiliriz. Dresuar fiyatları ise mobilyanın çeşidine ve tarzına göre değişkenlik gösteriyor.

dresuar-modelleri
dresuar-modelleri

FARKLI DRESUAR MODELLERİ ARASINDA SEÇİM NASIL OLMALI ?

Dresuarmodelleri arasında seçim yaparken öncelikle kullanım amacınızı belirlemelisiniz. Sadece raf olarak değil içinde muhafaza edeceğiniz eşyalarınız varsa çekmece sayısına dikkat etmelisiniz. Farklı çekmece sayıları ile üretilen çeşitleri mevcuttur. Bir diğer önemli husus ise kullanılan malzeme. Örneğin MDF malzeme kullanılan dresuar mobilya , sunta malzemeye göre daha uzun ömürlü ve daha sağlam olacaktır. Kullanıldığı yerde sallanma gibi sorunlar yaşatmaz. Mağaza sayfamızda gördüğünüz tüm ahşap dresuar modelleri MDF kullanılarak üretilmektedir. Çok uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli mobilyalardır. Aynalı dresuar olarak kullanmak isterseniz seçeceğiniz ayna ile dresuarınızın uyumlu olmasını göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin dresuar aynası çerçevesi rengi ile dresuarın kendi rengi arasında bir uyum isteyebilirsiniz. Piyasada İngiliz Dresuar olarak satılan klasik dresuar modelleri haricinde günümüzde çok farklı dresuar modelleri mevcut.

İMALATTAN DRESUAR ONLİNE SATIŞ MAĞAZASI

ahsapboya.net olarak mağaza sayfamızda görmüş olduğunuz tüm mobilyaların imalatçısıyız. Kaliteli malzeme ve işçilik ile ürettiğimiz dresuarları uygun fiyata satışa sunuyoruz. Modern dresuar modelleri kendi bünyemizde imal ettiğimiz için tamamen müşteri odaklı çalışarak ucuz fiyatlar ile satın alınmasını sağlıyoruz.

KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR – FARKLI DRESUAR MODELLERİ

Dekoratif mobilyalarımızın tasarımı ve imalatı kendi bünyemizde olduğu için kolaylıkla özelleştirmeler yapabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse , 70 cm uzunluğunda bir dresuarı sizin için farklı bir ölçüde üretebiliriz. Çok ufak ebat farklılıklarında fiyat farkı gözetmeksizin isteğinizi gerçekleştiriyoruz. Ancak ekstra malzeme ve işçiliğin gerektiği yeni ebatlar için aradaki farkı size iletiyoruz. Anlaşma sağlandığı taktirde özgün tasarım için hemen çalışmaya başlıyoruz. Ya da renk konusunda özel bir isteğiniz olduğunda sizin için uygun olan renkte mobilyanızı boyayabiliriz. Farklı renk için ise esktra ücret istemiyoruz. İstediğiniz renk tonunu söylemeniz yeterli. Daha net olunması için beğendiğiniz rengin görselini de gönderebilirsiniz. Kısacası size özel dresuarınızı ivedilikle hazırlayarak kargoluyoruz. Özel siparişler için iletişim menüsünü kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz kısa süre içerisinde size dönüş yapacaktır.

KOŞULSUZ İADE – DEĞİŞİM HAKKINA SAHİPSİNİZ

Bizden satın almış olduğunuz mobilya için , herhangi bir sebepten ötürü iade ve değişim hakkınız mevcuttur. 15 gün içerisinde ürününüzü geri kargolayarak iade edebilirsiniz. İade durumunda kargo bize ulaştığında para iadesini gerçekleştirebiliriz. Aynı şekilde değiştirmek için kargonuzu verdikten sonra değişim yapmak istediğiniz ürünü size kargoluyoruz. Tüm mobilyaları kargo esnasında hasar almaması için itinayla paketleyerek kargoya veriyoruz.