Ahşap Boyamalık Ürünler

Gösterilen sonuç sayısı: 9

Boyanabilir Ahşap Boyamalık Ürünler

ahsapboya.net olarak , ahşap hobi severler için dekoratif boyamalık ahşap ürünler imalatı yapmaktayız. Hobi dünyası için ürettiğimiz ham ahşap boyamalık ürünleri; boyasız , boyamaya hazır halde gönderiyoruz.

boyanabilir-ahsap-objeler

Boyanabilir Ürünler – Koşulsuz İade – Kolay Değişim

Tamamen müşteri odaklı çalııyoruz.İnternet adresimizde gördüğünüz tüm boyamalık ahşap ürünler şartsız koşulsuz , 15 gün içinde değiştirebilir , iade edebilirsiniz. Ucuz toptan hobi malzemeleri siparişlerde , ileriye dönük farklı modeller ile elinizdeki toptan hobi malzemeleri değiştirebilirsiniz. Piyasadaki en ucuz ahşap hobi malzemelerini sattığımız gibi , satış sonrasında da boyamalık ahşap objelerin arkasında duruyoruz. Ancak , kırılmış – hasar almış ürünlerin değişim – iadesi mümkün değildir. Boyanabilir ahşap obje kargosu elinize ulaştığında , teslim alırken kırık olduğunu kurye ile birlikte gördüğünüzde , anında değişim ya da iade yapıyoruz.

Ham Ahşap Boyanabilir Ürünlerde 1. Sınıf Malzeme – Kaliteli İşçilik

Sergilenen tüm boyamalık ahşap ürünler tamamiyle kendi üretimimizdir. Kendi bünyemizde ürettiğimiz ahşap hobi malzemeleri ,1. sınıf ham mdf kullanılarak tasarlıyoruz.

KİŞİYE ÖZEL AHŞAP BOYAMALIK ÜRÜNLER

Ham ahşap ürünler içerisinde dilediğiniz her hangi bir ham mdf ürünü özelleştirebiliriz. Örnek vermek gerekirse , 50 cm x 50 cm bir ham mdf modelini beğendiniz. Fakat bu ham ürün için 55 x 55 ölçüde olmasını istiyorsunuz. Bize iletişim menümüzü kullanarak isteğinizi iletmeniz yeterli. Bu tarz küçük değişiklikler için ekstra ücret talep etmiyoruz.Aynı şekilde , boyanmış dekore edilmiş diğer ürünlerimiz için de bu geçerlidir. Son kullanıcıya yönelik boyalı olarak satışa sunduğumuz her hangi bir tel dolap , farklı bir ölçüde imal edebiliriz. Ancak çok farklı ölçülendirmelerde , malzeme – işçilik farkını da hesap ederek size bir fiyatlandırma çıkarabiliriz.

CNC KESİM – LAZER KESİM

Kendi tasarımlarınız var ise , CNC kesim – Lazer kesim konusnda da yardımcı oluyoruz.Elinizde yalnızca çizim olarak bulunan , lazer kesim ya da CNC kesim projeleriniz için de iletişim kurabilirsiniz. Çalışmamızı istedğiniz dosyayı mail attığınızda fiyatlandırmak için hızlı geri dönüş sağlarız. Ayrıca mail de hangi malzeme kullanılacağını , malzemeyi hangi tarafın sağlayacağını da belirtmelisiniz.  Çünkü akrilik pleksi kesim 3 mm malzeme için verilecek fiyat ile 3 mm ham mdf cnc kesim için verilecek fiyat farklı olacaktır. Aklınıza takılan farklı sorular için 7 / 24 iletişim menümüzü kullanıp bize ulaşın.