Çok Amaçlı Dolap Modelleri

Gösterilen sonuç sayısı: 7

ÇOK AMAÇLI DOLAP MODELLERİ

ahsapboya.net olarak kendi imalatımız olan gardırop ve çok amaçlı dolap modelleri incelemektesiniz. Sayfamızda bulunan gardırop ve çok amaçlı dolap tasarımları kendimize aittir.

cok-amacli-dolap-modelleri

KİŞİYE ÖZEL ÇOK AMAÇLI DOLAP MODELLERİ

Sitemizde bulunan dolap – gardrop modelleri arasından beğendiğiniz bir ürünü size özel düzenleyebiliriz. Örnek vermek gerekirse modern mutfak dolapları arasından beğendiğiniz bir modeli seçtiniz. Ancak ölçüsü sizin istediğiniz aralıkta değil ise size özel ölçülerde imalatı yapabiliriz. Beğendiğiniz dolap modelini iletişim sayfamızı kullanarak bize ulaştırın ve istediğiniz ölçüyü söyleyin. Küçük farklılıklarda ekstra ücret talep etmiyoruz. Ancak çok farklı bir ölçüye sahipseniz yeni dolap ölçüsü için fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca 3 çekmeceli bir modelin 2 ya da 4 çekmeceli olmasını isterseniz bildirmeniz yeterli.

ÇOK AMAÇLI DOLAP MODELLERİ EN UCUZ FİYATLARLA

İmalatı olmamız sebebiyle ahşap dolap çeşitlerini sizlere aracısız olarak internet sitemizde sizlere sunuyoruz. Kaliteden ödün vermeden en uygun dolapları özenle üretiyoruz. 1. sınıf kalite mdf ile ürettiğimiz mdf dolap modelleri uzun yıllar kalitesinden ödün vermeden kullanabilirsiniz.

İSTEDİĞİNİZ RENKTE BOYAYARAK GÖNDEREBİLİRİZ

Çok amaçlı ahşap dolapları kendi bünyemizde boyamaktayız. Yani istediğiniz dolabı istediğiniz renkte boyayabiliriz. Örneğin istenilen beyaz banyo dolabı farklı renk sipariş vermek isteyebilirsiniz. Bunun için iletişim menüsünden bize istediğiniz banyo dolabı – mutfak dolabı modelini gönderip , hangi renk boya istediğinizi yazmanız yeterli. Üstelik ekstra ücret talep etmiyoruz. Listelenen boyalı dolap ücreti ne kadar ise aynı ücrete sizlere hazırlıyoruz. Ayrıca dolabı kendiniz boyamak isterseniz , ham olarak satışa sunduğumuz dolaplar mevcut. Bunun için ‘ Boyanabilir Dolap ‘ menüsünü ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca diğer tüm boyanabilir dekoratif ahşap eşyalar için ‘ Boyamalık Ahşap Ürünler ‘ menüsüne göz atabilirsiniz. Büyük gardrop – dolapları kargoda hasar almaması için demonte olarak göndermekteyiz. Dolap kurulumu , son kullanıcı düşünülerek oldukça basit şekilde yapılmaktadır. Sipariş öncesinden son kuruluma kadar bizlere iletişim menüsünü kullanarak dilediğiniz an yazabilirsiniz. Aklınıza takılan her hangi bir soruyu cevaplamak için hızlıca dönüş yapıyoruz. Ayrıca ahsapboya.net üzerinden satın aldığınız ürünleri koşulsuz 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.