Boyanabilir Ahşap Tepsi Modelleri

Gösterilen sonuç sayısı: 2

AHŞAP TEPSİ BOYAMALIK – BOYANABİLİR AHŞAP TEPSİ MODELLERİ

Boyanabilir ahşap tepsi modelleri en ucuz fiyata sizlerle. Ahsapboya.net olarak , hobi severler için ürettiğimiz boyamalık ahşap tepsi çeşitleri incelemektesiniz.

Ahşap Tepsi Modelleri Boyama İşlemine Hazır

Bu sayfada görüntülenen tüm boyanabilir ahşap tepsi modelleri boyama işlemine hazır , boyasız modellerdir. Siparişiniz elinize geçtiğinde doğrudan boyamaya başlayabilirsiniz. Ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sadece boya yapılacak yüzey üzerinde toz – kir bulunmadığından emin olun ve boyama işlemine başlayın.

Kişiye Özel Özgün Tasarım Tepsi Çeşitleri

Boyamalık ahşap tepsi modelleri içerisinden beğendiğiniz her hangi bir tepsi için farklı ebatta olmasını isteyebilirsiniz. İletişim menümüzde bize ulaşabileceğiniz kanallar mevcut. Bizle irtibat kurup istediğiniz tepsinin linkini ve istediğiniz tepsi ölçüsünü ilettiğinizde hızlı bir şekilde üretimi gerçekleştiriyoruz. Ölçü değişimi çok fazla değil ise ekstra ücret talebimiz olmuyor.

BOYAMALIK TEPSİ BOYAMA İŞLEMİNİ BİZ YAPALIM

Boyanabilir tepsi modelleri arasından beğendiğiniz bir tepsinin boyama işlemini sizin için yapabiliriz. Boyama işlemi için , ürün fiyatının yarısı kadar ücret talep ediyoruz. Örnek vermek gerekirse 50 TL ‘ lik bir boyamalık tepsi beğendiniz. Bunu bize boyatmak istediğinizde , tepsi + boyama bedeli olarak totalde 75 TL ücret talep ediyoruz. Boyama işlemi için istediğiniz renk talebinde bulunabilirsiniz.