Sunum Tepsisi

(1 müşteri değerlendirmesi)

39,0049,00

Dekoratif Ahşap MDF Çay Kahve Sunum Tepsi

Temizle
Stok kodu: sunum-tepsisi Kategoriler:

Açıklama

Çay Kahve Sunum Tepsisi / Boyanabilir Dekoratif Ham Ahşap Sunum Tepsi

Ahşap çay – kahve sunum tepsisi ahsapboya.net’te. İncelemekte olduğuğnuz ham ahşap sunum tepsi 1.sınıf kalite MDF ile üretilmiştir. İki farklı ölçüde üretilmektedir. Küçük olan kahve tepsisi boyutu : 20 x 35 cm , büyük olan kahve tepsisi boyutu ise 20 x 45 cm’dir. Diğer dekoratif sunum tepsisi modelleri için ‘ BURAYA TIKLAYIN ‘ . Çay – kahve sunum tepsileri en kaliteli ve en uygun fiyatlara üretiyoruz.

BOYANABİLİR SUNUM TEPSİ BOYASIZ , BOYAMAYA HAZIR OLARAK GÖNDERİYORUZ

Çay kahve sunum tepsisi modelleri tasarım ve üretimi tamamen firmamıza aittir. Tepsilerinizi sizlere boyama işlemine hazır olarak gönderiyoruz. Tepsileri çapaksız , zımparalanmış olduğundan emin olarak kargoya veriyoruz. Kargo paketi elinize ulaştığında doğrudan ham tepsi boyama işlemine başlayabilirsiniz. Sadece taşıma esnasında tozlanmış ise kuru bir bez yardımı ile üzerini silmeniz yeterli. Ekstra zımpara yapmanıza gerek yok. Ayrıca tahta tepsi boyama işlemini sizin için gerçekleştirebiliriz. Arzu ettiğiniz rengi bildirmeniz yeterli. Sunum tepsisi boyamak için çok cuzi rakamlar istiyoruz.

AHŞAP SUNUM TEPSİ BOYAMAK İÇİN BOYA ÇEŞİTLERİ ahsaboya.net’te

Mağaza sayfamızda sunum tepsisi boyama için kullanabileceğiniz birbirinden farklı su bazlı boya türleri bulunmaktadır. Akrilik boya , multisurface boya , selfy dekor boya gibi boya türlerinden dilediğinizİ tepsi boyama için kullanabilirsiniz. Cadence ve Rich gibi markaların boyalarının satışını yapmaktayız. Boyalarımıız su bazlı , kanserojen solventler içermeyen boyalardır. Sunum tepsisi modelleri ham haliyle kullanmanızı önermiyoruz. Üzerine boya yapmasanız dahi verimlilik açısından vernik atmanızı öneririz.

PERAKENDE ve TOPTAN DEKORATİF SUNUM TEPSİLERİ SATIŞTA

Mağaza sayfamızda toptan fiyatlarla perkende satış yapmaktayız. Tepsiler için kullanılan 1.sınıf malzeme ve işçilik kalitesine oranla oldukça ucuz fiyat etiketlerimiz var. Bununla birlikte fazla sayıda toptan alımlar için küçük indirimler yapabiliriz. Toptan ahşap tepsi satışları için iletişim menüsünü kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. İstenilen tepsi adedi ve modelini bildirmeniz halinde ivedilikle sizlere fiyat teklifimizi sunabiliriz. Ayrıca atölyemizi ziyaret edebilir , sunum tepsisi çeşitleri görebilirsiniz. Böylelikle birbirinden farklı boyanabilir ahşap objeleri yerinde görebilirsiniz.

BOYANABİLİR ÇAY KAHVE SUNUM TEPSİLERİ STOKTAN HIZLI TESLİMAT

Ahşap tepsi modellerin tamamı kendi üretimimiz olduğu için tepsileri tedarik edememe gibi bir sorunumuz yok. Stoklarımızı sürekli güncel tutuyoruz. Ama yine de o anda beğendiğiniz model stoğumuzda olmasa bile istenilen tepsi türünü hızla imal edebiliriz. Stok ve teslimat bilgisi için bizlere 7 / 24 ulaşabilirsiniz.

ÇOK ÇEŞİTLİ BOYANABİLİR DEKORATİF MDF SUNUM TEPSİ TÜRLERİ

Mağazamızda çok çeşitli kahve çay sunum tepsi çeşitleri bulunuyor. Farklı boyutlarda ve tasarımlarda olan çeşitlerin içerisinden kendi zevkinize uygun olanları seçebilirsiniz. Boyamalık sunum tepsi çeşitleri uzun yıllardır üretimini yaptığımız sektörde kullanılan tepsilerdir. Bununla birlikte hobi olarak ahşap boyama objeleri arıyorsanız ‘Ahşap Boyanabilir Ürünler ‘ için doğru yerdesiniz. Boyanabilir tepsiler , boyanabilir dolaplar , boyamalık ahşap dekoratif ürünler için ‘ Ahşap Boyamalık Ürünler ‘ menümüzü ziyaret edebilirsiniz.

 

Marka

Ahşap Boya

Ahşap Boya - Marka Sayfası

Ahşap Boya firması olarak , kendi bünyemizde ürettiğimiz ürünleri incelemektesiniz.

Ek bilgi

Ebat

20 x 35 cm, 20 x 45 cm

Sunum Tepsisi için 1 değerlendirme

  1. admin

    Ham MDF Boyanabilir Ahşap Sunum Tepsisi

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.