Ham Ahşap Tepsi

(1 müşteri değerlendirmesi)

39,0059,00

MDF HAM TEPSİ

Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler:

Açıklama

Ham Ahşap Tepsi ahsabboya.net’te

Ham tepsi , hobi dünyasında en çok tercih edilen hobi ürünlerindendir. Ahşap tepsi boyama , üzerine dekupaj kaplama , eskitme tepsi işlemleri için tercih ediliyor. Şu an görüntülemekte olduğunuz ham tepsi haricinde farklı ölçülerde ve modellerde ahşap tepsiler sitemizde mevcuttur.. ‘ Ham Tepsi Modelleri ‘ menüsünü kullanarak erişebilirsiniz.

Ham Ahşap Tepside Uygun Fiyat

İnternet sitemizde bulunan tepsileri kendi bünyemizde üretip satışa sunuyoruz. Böylelikle aracı masraf olmadan , doğrudan üreticiden sahip olacağınız için en ucuz fiyat teklifleri veriyoruz. Ekonomik fiyat politikamız ile toptan boyamalık tepsi isteyenlerin de tercih ettiği firmalardan biriyiz.

Ham Ahşap Tepsi Boyama İşlemine Hazır

Ahşap tepsi boyama işlemine hazır olarak gönderilir. Siparişiniz elinize geçtiğinde her hangi ekstra bir işlem yapmadan boyayabilirsiniz. Tahta tepsi yeni rengi sizlerin zevkine kalıyor. ahsapboya.net olarak , boyamalık tüm ürünler için ‘ Ahşap Boyası ‘ menüsünü kullanarak , ham tepsi için istediğiniz renk ve tür boyayı sipariş edebilirsiniz. Hobi severler , ahşap tepsi boyama işlemi için genellikle akrilik boya tercih etmektedir. Sitemizde bulunan su bazlı akrilik boya çeşitlerine göz atabilirsiniz. Ayrıca multisurface boya da hem ahşap hem de farklı yüzeylerde kullanabilirsiniz. Sitemizde yüzlerce farklı renk ve model ahşap boyası bulunmaktadır.

Tepsinizi Biz Boyayabiliriz

Dilediğiniz tepsi modelini kendiniz boyamak yerine bizim boyamamızı isteyebilirsiniz. Çok makul rakamlara boyama işlemini gerçekleştirebiliriz. Boya olarak su bazlı boyalar kullanıyoruz. Su bazlı boyalar kanserojen madde içermez. Rich – Cadence gibi piyasada bilinen sertifikalı ürünler ile ham tepsi boyama işlemini sizin için biz yapabiliriz. İletişim menüsünü kullanarak arzu ettiğiniz rengi ve kaç adet tepsi istediğinizi söylerseniz size özel fiyat teklifimizi sunabiliriz. Bu seçenek sitemizde gördüğünüz tüm tepsiler ve diğer boyanabilir ahşap objeler için geçerlidir.

Ham MDF Tepsi

İncelemekte olduğunuz ham tepsi mdf kullanılarak üretilmiştir. Üretimde birinci sınıf kalite mdf kullanıyoruz. MDF , malzeme olarak su – ısı gibi dış etkenlere gayet dayanıklı olduğu için , tepsiniz uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün olacaktır. MDF kullanarak ürettiğimiz diğer ham ürünler için ‘ Boyamalık Ahşap ‘ menümüzü kullanabilirsiniz.

Kişiye Özel Ham Tepsi

ahsapboya.net ‘e ait tüm tepsiler , tıpkı diğer ham ahşap ürünler gibi özelleştirmeye açıktır. Örneğin şu anda incelemekte olduğunuz ham mdf tepsiyi farklı bir ölçüde isterseniz bize yazmanız yeterli. Ayrıca ham tepsi boyama işlemini bizim yapmamızı isterseniz , istedğiniz rengi bize söylemeniz yeterli. Çünkü müşterilerimizin kendilerinze özgün tasarımlar isteyebileceğiniz farkındayız ve taleplerinizi önemsiyoruz. Tepsinizi oldukça cazip fiyatlarla size özel hale getirip boyayabiliriz. İletişim menüsünü kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca e posta adresimize gönderdğiniz tüm iletiler incelenip , hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanmaktadır.

Marka

Ahşap Boya

Ahşap Boya - Marka Sayfası

Ahşap Boya firması olarak , kendi bünyemizde ürettiğimiz ürünleri incelemektesiniz.

Ek bilgi

Ebat

25 x 35 cm, 30 x 40 cm, 35 x 45 cm

Ham Ahşap Tepsi için 1 değerlendirme

  1. admin

    Güvenle alabilirsiniz

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.