Tel Dolap

(1 müşteri değerlendirmesi)

4.990,00

Tel Dolap

Açıklama

Tel Dolap ahsapboya.net ‘te

Bir kaç nesil önce her evde kullanılan nostaljik tel dolap , özgün tasarımı ile sizlerle. Web sayfamızdaki modelleri ahsapboya.net olarak kendimiz üretiyoruz. Evinizin her alanında kullanabileceğiniz tel dolap 1.sınıf kalite mdf kullanılarak üretilmiştir.

Ölçüler : Yükseklik : 130 cm , Genişlik : 75 cm , Derinlik : 35 cm.

GÜNÜMÜZE UYARLANMIŞ MODERN TEL DOLAP

Eski tel dolap modelleri , günümüze uyarlanmış modern tel dolap olarak üretmekteyiz. Birbirinden farklı modellerimiz internet sitemizde mevcuttur. Ayrıca beğendiğiniz her hangi bir modeli sizin için özelleştirebiliriz. Örnek vermek gerekirse , beyaz tel dolabı beğendiniz ancak kırmızı olmasını istiyorsunuz. İletişim menüsünü kullarak bize istediğiniz tonu belirtirseniz boyayabiliriz. Üstelik boyalı ürünlerde , farklı renk seçimi yapılırsa EKSTRA ÜCRET TALEP ETMİYORUZ. Ölçülendirmede isteğinize göre değişiklik yapabiliriz. Ürünün en – boy – derinlik olarak farklı olmasını isterseniz size özel üretebiliriz. Küçük çaplı boyut farkları için de ekstra ücret talep etmiyoruz. Ancak çok farklı ölçüler için bizden fiyat isteyebilirsiniz. Ürünleri kendi bünyemizde su bazlı sağlığa zararsız boyalar ile boyamaktayız.

UCUZ FİYAT – KALİTELİ İŞÇİLİK MDF TEL DOLAP

İncelemekte olduğunuz dolaplar en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Hem kullanılan MDF hem de dolap teli kusursuzdur. Malzeme olarak MDF seçtiğimiz için , uzun yıllar dolabınızı kullanabilirsiniz. MDF , diğer malzemelere kıyaslandığında çok daha sağlam bir malzemedir. Gün ışığı , su gibi dış etkenlere karşı yapısından feragat etmeden dayanıklı kalabilmektedir. Sitemizdeki ürün fiyatları ; malzeme ve işçilik kalitesi göz önünde bulundurulduğunda oldukça makul uygun fiyatlardır.

TEL DOLAP KULLANIM ALANLARI

Dekoratif tel dolap ; ev , ofis , cafe – restaurant gibi farklı alanlarda tercih edilen bir üründür. Otantik görünümüyle ortama şık bir hava katmaktadır. Ev içerisinde her ürünü muhafaza etmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca dekoratif olmasından dolayı işletme sahipleri de mekanlarının görsel kalitesini arttırmak için tercih etmekteler.

TEL DOLAP DEMONTE – KOLAY KURULUM

Tel dolabı nakliyesini demonte vaziyette yapıyoruz. Büyük boyutlardaki ürünler , demonte olmadan gönderildiğinde kargo sırasında hasar ihtimali artıyor. Bu sebepten , ürünü kolay kurulum hale getirip demonte olarak kargoluyoruz. Paket elinize ulaştığında , şarjlı matkap ya da tornavida kullanarak kurulumu kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca beğenmediğiniz her hangi bir ürünü 15 gün içinde kolayca iade edebilir , farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.

Marka

Ahşap Boya

Ahşap Boya - Marka Sayfası

Ahşap Boya firması olarak , kendi bünyemizde ürettiğimiz ürünleri incelemektesiniz.

Tel Dolap için 1 değerlendirme

  1. Registered User

    Güvenle alabilirsiniz

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.